Personas datu aizsardzība

Augsti vērtējot jūsu privātumu un mums iesniegtos personas datus, mēs sniedzam izsmeļošu informāciju par to, kādi jūsu personas dati tiek apkopoti un kādiem mērķiem tie tiek izmantoti. Ja jums rodas jautājumi vai komentāri, sazinieties ar mums: info@riepuparadize.lv

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci mūsu interneta veikalā, mēs ar jums noslēdzam pirkuma līgumu, kura izpildei mums ir nepieciešama šāda informācija: jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi, mājas adrese. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un izpildei.

Lai vietnes pārlūkošanu padarītu jums ērtu un efektīvu, un jūs varētu atrast vēlamās preces pēc iespējas ātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

jūsu pirkumu un darbību vēsturi tīmekļa vietnē;

maksājumu vēsturi, lai jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot jūsu iecienītāko maksājuma veidu;

mūsu sarakstes un sarunu vēsturi, lai varētu atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar jūsu pasūtījumu un jūsu identitāti, ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu personu apliecinošo dokumentu.

Jūsu ērtībai papildus jūs varat sniegt mums šādu informāciju: dzimums, dzimšanas datums, personīgajā kontā saglabāt maksājumu kartes datus, ierakstīt kontaktu informāciju par trešajām personām, kuras saņem preces. Šie dati nav obligāti un ir paredzēti tikai ērtākai interneta veikala pakalpojumu sniegšanai.

Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar jums, mēs noteikti:

neapkopojam un nesaglabājam jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;

nenosūtām nekādus datus saistībā ar jūsu apskatīto informāciju mūsu vietnē, pēc kuras var identificēt jūsu personu.

 

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām un paradumiem. Mēs apkopojam personas datus, lai:

atvieglotu jums iepirkšanos, ja jūs izveidojat lietotāja kontu mūsu interneta veikalā;

piedāvātu jums aktuālas preces;

mēs varētu analizēt savu darbību un nodrošināt, lai mūsu interneta veikala izmantošana jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka. Ir svarīgi atzīmēt, ka 8 no 10 gadījumiem darba procesiem mēs izmantojam anonīmus datus, pēc kuriem nav iespējams identificēt konkrētu personu;

informētu jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kas sagatavoti tieši jums;

sniegtu jums informāciju par jaunumiem;

efektīvi izskatītu jūsu pieprasījumus un sūdzības;

nodrošinātu jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

 

Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.

Mūsu iekšējā organizatoriskā sistēma izveidota tā, lai jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādāt tikai pilnvarotas personas, taču pat šīm personām ir ierobežota piekļuve jūsu personas datiem, ja darba funkciju pildīšanai pilnībā pietiek ar anonīmiem datiem.

Tāpēc jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajam drošības standartam.

Lai jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, rekomendējam pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu interneta veikalam, jūsu personas datus neredz nepiederošas personas un lai tie tiek pareizi glabāti. Mēs rekomendējam regulāri mainīt pieslēgšanās paroli, glabāt maksājumu karšu un citus datus tā, lai nebūtu pārkāpta jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

 

Kādā veidā var piedalīties savu personas datu apstrādē?

Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē jūs varat piedalīties šādos veidos:

● paši koriģēt, labot, mainīt savus personas datus lietotāja kontā;

● pieprasīt, lai mēs izlabojam jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;

● pieprasīt, lai mēs izdzēšam personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka:

● jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tiek apkopoti vai citādi apstrādāti;

● vēlaties atcelt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei;

● jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;

● nepiekrist jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;

● vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.

 

Mēs varam ierobežot jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, ja jūs izlemjat, ka jūsu personas dati:

ir neprecīzi;

tiek apstrādāti nelikumīgi;

ir nepieciešami, lai izteiktu, izpildītu vai aizsargātu juridiskās prasības;

tiek apstrādāti, neskatoties uz jūsu iebildumiem pret šādu personas datu apstrādi.

 

Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

Mēs augstu vērtējam jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces interneta veikalā. Jaunāko personas datu aizsardzības informāciju vienmēr varat atrast mūsu tīmekļa vietnes sadaļā: „Privātuma politika”.

 

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti jūsu ierīcē, kad jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs nodrošinām to, ka sīkfaili palīdz identificēt tikai jūsu ierīci, bet ne jūs kā konkrētu personu.

Sīkfaili mums palīdz analizēt jūsu pārlūkošanas vēsturi mūsu interneta veikalā. Mēs šo informāciju pārvēršam par iespēju ērti izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, lai jūs saņemtu visaktuālākos komerciālos piedāvājumus. Sīkfaili nevar sasaistīt informāciju ar konkrētu personu, t. i., tie apkopo tikai anonīmus datus.

Ja izlemjat, ka sīkfaili jums tomēr nav vajadzīgi, vienmēr varat tos izdzēst no savas pārlūkprogrammas. Jūs arī varat jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nosūtot mums pieprasījumu uz e-pasta adresi: info@riepuparadize.lv

 

Kur var iegūt vairāk informācijas?

Vispārējā datu aizsardzības regula garantē, ka jūsu personas dati tiks apstrādāti godīgi, likumīgi un pārredzami, kā arī sniedz pamatnostādnes mums, kā pēc iespējas efektīvāk aizsargāt jūsu personas datus.

Regula paplašina jūsu tiesības un nodrošina līdzekļus, kā jūs varat piedalīties jūsu personas datu apstrādē un kontrolē.

Iepazīties ar interneta veikala privātuma politiku, kurā ir definēta jūsu personas datu apstrāde varat šeit.

Piezvaniet mums, lai saņemtu papildu informāciju: +371 27000900

Pierakstieties riepu montāžai vai remontam jau tagad!

Pierakstīties

M&M Enterprise SIA autoserviss un riepu montāža, 2019©